Пенсії на картку – без зайвого клопоту: як в Україні «розводять» пенсіонерів (ВІДЕО)

Шахраї не сидять на місці і вже придумали нову схему обману довірливих громадян

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Уряд поки що скасував обов'язкове переведення усіх виплат на банківські картки, дозволивши виплачувати пенсії українцям готівкою ще 2 роки. Проте за кілька місяців, доки люди готувалися до можливих змін, з'явилися десятки ошуканих.

Аферистам вистачило часу, аби вигадати нову схему виманювання грошей у пенсіонерів.

Про що йдеться і як не потрапити на гачок аферистів, розповідає видання «Сьогодні».

Шахраї видають себе за працівників банку і пропонують швидко, а головне - безкоштовно перевести пенсію з пошти до певного банку

Аферисти не лінуються приходити до пенсіонерів, розповідає експертка з кібербезпеки Наталія Бугайова:

– Вони приходять у квартири пенсіонерів і пропонують їм свої послуги з переоформлення документів. При цьому просять пенсіонерів оформити на себе довіреність. Після того, як шахраї отримують довіреність, починають просто знімати гроші з рахунку пенсіонерів, які нічого не підозрюють.

Виявляється, довірливих людей у нас таки вистачає.

Олександр Миколайович та кілька його родичів, до прикладу, віддали шахраям близько 25 000 грн ????

Щоб ми не втрачали час – багато документів не привозили, вони кажуть: ми самі все зробимо. Дали доручення, і мати дала, і сестра дала, але потім пройшло два тижні, ми повинні були отримувати пенсії, але ми не отримали. Ми заблокували ці рахунки, переоформили, – розповідає потерпілий Олександр Андрейченко.

Поліція наразі розшукує аферистів, а в банку, від імені якого діяли зловмисники, кажуть, що до цієї історії жодного стосунку не мають.

‼️ Тому, якщо до вас навідалися з пропозицією допомогти з оформленням пенсії – відразу звертайтеся до поліції. Пам’ятайте, що жоден банк і жодна фінансова установа не займається наданням подібних послуг, наголошує експертка з кібербезпеки Наталія Бугайова.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень