Пенсіонерка у Здолбунові звела рахунки з життям

Вона залишила записку, де просить нікого не звинувачувати у її вчинку

Трагедія трапилася напередодні близько 13 години. 66-річна жінка мешкала сама, у квартирі на 9-му поверсі. До жінки постійно навідувалися доньки та онуки, оскільки вона мала певні психічні розлади. Правоохоронці відзначають, що найімовірніше це і стало причиною її вчинку. Жінка стрибнула зі свого балкону, поклавши в кишеню свій паспорт та номери телефонів своїх дітей.

Тіло жінки помітив 25-річний місцевий житель, і відразу викликав швидку і повідомив в поліцію. Медики, які прибули на місце події, лише констатували смерть.

Правоохоронці провели огляд квартири, де виявили гроші на столі та записку, в якій померла просить нікого не звинувачувати в її смерті, адже вчинила вона так з власної волі, оскільки не могла далі жити у такому душевному стані.

Для проведення перевірки правоохоронці за цим фактом почали досудове розслідування за попередньою правової кваліфікацією  частини 1 статті 115: Кримінального кодексу України.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень