Як перелякати назавжди туриста: дорога до рівненської вузькоколійки (ФОТО)

Поки влада Рівненщини бадьоро звітує про зроблене для розвитку туризму, мешканець сусіднього Луцька показав наочно її «турботу»

Вихідець з Костополя, а нині мешканець Луцька Павло Паксіватов проїхався на власному авто до рівненської вузькоколійки і був неабияк вражений побаченим:

Я не думав, що таке страхіття десь є в Україні. Ми кажемо, що дорога Рівне- Сарни - погана. А тут на відрізку Володимирець-Антонівка - Степангород взагалі нема дороги. Питаю людей в Антонівці, як вони так живуть. Відповідають: "Та нормально, щось там, буває, ремонтують". Розповідають, що британці вчора приїжджали сюди на вузькоколійку, сьогодні - німці. Питаю: "Може, вони на ці дороги їдуть подивитися, бо такого страхіття не бачили?" Відповідають: "Та ні. Вони на вузькоколійку сідають і їдуть".

Павло Паксіватов виклав у соцмережу фото доріг в місцях, які відвідують в тому числі й іноземні туристи. 

Це біля магазину в селі Антонівка такі ямиська.

Звернув увагу мешканець Луцька і на те, що у Володимирецькому районі нема знаків з назвами населених пунктів.

У Володимирець в'їжджаєш - це ж районний центр, а знака з назвою нема. Питаю у місцевих маешканців, чому так. Відповідають: "Та тут їздять на квадроциклах з автоматами, каву п'ють на заправці. Тут постав знак, то його вкрадуть".

Така ж ситуація у селах Зелене та Степангород Володимирецького району.

Приміром, так виглядає в'їзний знак до села Зелене:

А така у селі Зелене дорога:

Окрім цього, назв сіл нема вказано ніде і на зупинках, які теж доволі страшно виглядають.

[media=86176] 

Павло Паксіватов, щоб вирішити проблему, пропонує:

Треба взяти в автобус депутатів обласних з журналістами, телекамерами. Провезти їх від Володимирця до Степангорода. Там взагалі нема дороги: яма на ямі, як після артобстрілу, як у Цхенвалі чи Авдіївці. І тут потрібно провести з ними нараду. Вони тоді зрозуміють, що те, що вони досі робили, це зовсім не те, що потрібно було робити.  

Про те, як прокоментувала проблему обласна влада - читайте тут.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень