Поліцейських Рівного «озброїли» блокаторами коліс

Патрульним додали роботи чи дали більше влади?

Перед вихідними управлінню патрульної поліції Рівного привезли спеціальні засоби. Їх називають блокаторами коліс і вони є дуже популярними у Європі.

Про новинку місцевим ЗМІ розповіла речниця патрульної поліції Оксана Юрченко:

З'явились ці блокатори коліс у нас в п'ятницю ввечері, зараз патрульна поліція готується застосовувати їх на практиці. Для початку інспектори пройдуть навчання, тренінг, вони ж повинні знати, в яких випадках їх застосування виправдане, та й технічні моменти освоять. Поки що ми отримали п’ять таких пристроїв. Такі блокатори практикуються в багатьох містах України, масово у Києві. Ми взяли приклад з Чернівців, в нас точно такі самі пристрої. 

Втім, ситуацію із блокуванням коліс недобросовісним кермувальникам варто розглянути з юристом. Бо у тих же Чернівцях вже кілька місяців поліція має блокатори і за цей час кількість позовів проти поліцейських у цьому місті зросла. Саме через використання правоохоронцями блокаторів. Про це пишуть місцеві ЗМІ, а люди активно говорять про це на усіляких автомобільних форумах. 

Редакція "Радіо Трек" дізнається більше про використання поліцією блокаторів, а також запитає у юристів, як власник неправильно припаркованого авто має поводитися у разі блокування його транспортного засобу. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень