Папірці путіна про анексію частини України – нікчемні: Зеленський підписав указ (ФОТО)

Україна – цілісна і суверенна держава

Сьогодні, 4 жовтня, президент України Володимир Зеленський офіційно визнав нікчемними так звані «укази» президента росії владіміра путіна про «приєднання» до рф частково окупованих територій нашої країни.  

Володимир Зеленський підписав указ № 687/2022, де йдеться про те, що «укази» путіна Київ жодним чином не визнає.

Визнати нікчемними, тобто такими, що не породжують жодних юридичних наслідків, укази Президента Російської Федерації від 17 березня 2014 року № 147, від 21 лютого 2022 року № 71, від 21 лютого 2022 року № 72, від 29 вересня 2022 року № 685, від 29 вересня 2022 року № 686, а також будь-які інші рішення, акти та договори, прийняті, видані та укладені на підставі та/або у зв’язку з реалізацією зазначених указів Президента Російської Федерації, – йдеться в указі президента України.

Крім того, Володимир Зеленський наголосив, що Україна – цілісна і суверенна держава:

Територія України цілісна і недоторканна в межах її міжнародно визнаного державного кордону, а суверенітет України поширюється на всю її територію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень