Памела Андерсон розказала, що найкращі коханці – це…

Багато хто здивується

Нещодавно Памела Андерсон написала серію твітів, в яких розповіла, як веганська дієта може вплинути на сексуальну активність. Якщо коротко, то на думку Памели:

Веганство робить людей кращими коханцями. Ви можете зміцнити здоров'я і підвищити витривалість у спальні, ставши веганом. Здорове тіло - сексуальне тіло. А вживання м'яса - це нездорово.

Незабаром після цих публікацій актрису запросили в шоу Good Morning Britain, де ведучі вирішили обговорити з нею її висловлювання про веганство. Один із них, Пірс Морган, зазначив, що не є прихильником рослинної дієти. Він сказав Памелі:

Я м'ясоїд і можу запевнити тебе: з нами теж буває весело в ліжку.

Андерсон підкреслила, що її сексуальна активність покращилася відтоді, як вона стала веганом (близько 30 років тому). Далі до розмови долучилася доктор Гіларі Джонс, яка наголосила на важливості грамотності в питаннях харчування:

Ти можеш бути веганом, але при цьому цілими днями жувати чипси. Якщо ти добре розбираєшся у веганстві, ти можеш отримувати всі поживні речовини. Але це досить складно. Так що ти можеш бути веганом, але у тебе все одно буде високий холестерин, якщо ти вживаєш не ту їжу. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень