Пакунки малюка знову актуальні! Є вони і на Рівненщині

Видавати їх мають у всіх пологових будинках

В Україні відновили видачу пакунків малюка. Батьки новонароджених отримують їх ще з минулого місяця.

Доставили бейбі-бокси і на Рівненщину, зауважив заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Каже, зараз їх видають у пологових будинках.

Однак, якщо з певних причин батьки немовляти такий бокс не отримали, вони мають звернутися із заявою у департамент соцзахисту за місцем свого проживання. Таку заяву можна подати навіть онлайн.

У разі неотримання пакунку малюка упродовж 30 днів із дня народження дитини, батьки можуть розраховувати на грошову компенсацією у розмірі 5 763 грн.

Додамо, що вже з 1 липня батьки зможуть обирати між пакунками та грошима.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень