Замість Baby box — гроші: Рівненщина запропонувала альтернативу

А поки радять ставати на облік в управління соціального захисту

Фото ілюстративне

Гроші замість бебі-боксів пропонують виплатити молодим мамам.

Останні пакунки малюка на Рівненщині видали породіллям ще на початку весни. Після цього бебі-бокси закінчилися, а нова партія так і не надійшла.

Щоб того, аби не залишити молодих мам ні з чим, керівництво Рівненщини запропонувало альтернативу – замість пакунків малюка виплатити грошову компенсацію вартості бебі-бокса.

З такою пропозицією область звернулася до Кабінету Міністрів України, повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.  

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Нині посадовець радить молодим мамам стати на облік в управління соціального захисту. Бо якщо Кабмін ухвалить постанову про виплату коштів замість бебі-боксів, то компенсацію виплачуватимуть через управління соціального захисту.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень