П'ять прикрас, які приносять нещастя: народні прикмети

Не можна одягати ці прикраси та дорогоцінності

Знайдені прикраси

Знайдена ювелірна прикраса несе у собі енергетику негативу. Адже попередній власник, втративши дорогу річ, передав на неї свій жаль та розпач від її втрати.

Знайшовши коштовність на вулиці, постарайтесь відшукати її власника. Одягати на себе таку річ не можна. 

Якщо власника не вдалося розшукати, таку річ краще продати або переплавити на нову прикрасу. 

Вкрадені прикраси

Украдені дорогоцінності ніколи не приносять щастя, вважали наші предки. Коли у вас вкрали ювелірні прикраси, то це означає, що злодій забрав від вас весь негатив і хвороби на себе.

Дорогоцінності зі штучним камінням

Наші предки вважали, що прикраса із золота не поєднується із штучним камінням. Натуральний камінь заряджений енергетикою земних надр і він «ділиться» нею зі своїм власником.

Штучний же камінь, навпаки вбирає у себе енергетику господаря, витягуючи із нього позитив та здоров'я.

Прикраси із ломбарду

Золоті та срібні речі люди здають у ломбард не від хорошого життя. Також часто туди потрапляють викрадені чи видурені прикраси. Тому такі речі заряджені на бідність та хвороби. Вони несуть у собі енергетику лиха, безвиході та злиднів.

Прикраси, подаровані недоброзичливцями

Щоб подарована ювелірна прикраса несла позитив і тішила свого власника, чи власницю, вона має бути презентована від щирого серця.

Якщо ж прикрасу дарує людина, із якою у вас часті конфлікти і яка заздрить вам, то ця річ нічого, крім негативу не принесе у ваше життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень