Освяченої води у кранах рівнян завтра не буде?

Хоча традиція освячення води на свято Йордану існує вже десяток років

«Рівнеоблводоканал» у день Водохреща у попередні роки завжди проводили освячення води.    

За задумом - щоб разом з освяченою водою Боже благословення ввійшло до кожної  оселі. І навіть ті споживачі, хто з певних поважних причин не зміг відвідати церкву, мали змогу скуштувати йорданської води просто з крана.

Таку церемонію проводять на комплексі водозабірних та очисних споруд Горбаківсько-Гориньградського водозабору, звідки питна вода в об’ємі понад 40 тис. куб. м на добу подається мешканцям м. Рівного, Рівненського та Гощанського районів.

За словами головного інженера підприємства Андрія Грухаля, у понеділок, 18 січня, на підприємство ніхто з представників церкви з цього приводу не звертався. Тож чи відбудеться традиційне освячення - наразі достеменно невідомо.

Натомість представники релігійних громад зверталися до «Рівнеоблводоканалу» щодо надання водовозів. Їх традиційно встановлюють поблизу культових споруд й проводять освячення води. Тож охочі точно зможуть набрати свяченої води біля храмів міста. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень