ON-LINE

Освітяни Рівного виступають за збереження форми у школах

понеділок, 29 липня 2019
Проте тільки зі згоди батьків
ФОТО ONLINE.UA

Директори рівненських шкіл та міське управління освіти виступають ЗА шкільну форму. Втім, тільки у разі, якщо таку ініціативу підтримають і батьки школярів, зазначила заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик. За її словами, поки жодних документів і роз’яснень щодо питання шкільної форми у новому навчальному році з міністерства освіти не надходило.

Ми проводили співбесіди з директорами закладів освіти. Директори абсолютно виступили за те, щоб зберегти шкільну форму. Але звичайно, це буде йти не від директора. Ми дочекаємося чи будуть якісь роз’яснення чи рекомендації що стосуються шкільної форми (від міністерства, - ред.) . На переконання управління освіти, ми за те, якщо батьки не проти, щоб шкільна форма була у закладах освіти, - каже Катерина Сичик. 

Нагадаємо, 20 червня президент України Володимир Зеленський скасував указ Леоніда Кучми про обов’язкове носіння шкільної форми. Глава Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич раніше уже пояснювала, що питання шкільної форми має вирішуватися на рівні школи – вчителями, учнями та їхніми батьками.

До слова, освітяни поки  не визначилися у який саме день у  Рівному відзначатимуть початок нового навчального року. Цього року 1 вересня випадає на вихідний, неділю. Тож офіційно чи підуть діти до школи саме 2-го вересня, повідомлять згодом.    

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного