Освітяни Рівного виступають за збереження форми у школах

Проте тільки зі згоди батьків

Директори рівненських шкіл та міське управління освіти виступають ЗА шкільну форму. Втім, тільки у разі, якщо таку ініціативу підтримають і батьки школярів, зазначила заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик. За її словами, поки жодних документів і роз’яснень щодо питання шкільної форми у новому навчальному році з міністерства освіти не надходило.

Ми проводили співбесіди з директорами закладів освіти. Директори абсолютно виступили за те, щоб зберегти шкільну форму. Але звичайно, це буде йти не від директора. Ми дочекаємося чи будуть якісь роз’яснення чи рекомендації що стосуються шкільної форми (від міністерства, - ред.) . На переконання управління освіти, ми за те, якщо батьки не проти, щоб шкільна форма була у закладах освіти, - каже Катерина Сичик. 

Нагадаємо, 20 червня президент України Володимир Зеленський скасував указ Леоніда Кучми про обов’язкове носіння шкільної форми. Глава Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич раніше уже пояснювала, що питання шкільної форми має вирішуватися на рівні школи – вчителями, учнями та їхніми батьками.

До слова, освітяни поки  не визначилися у який саме день у  Рівному відзначатимуть початок нового навчального року. Цього року 1 вересня випадає на вихідний, неділю. Тож офіційно чи підуть діти до школи саме 2-го вересня, повідомлять згодом.    

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень