![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Щороку напередодні першого вересня освітяни, медики, рятувальники оглядають навчальні заклади області. Спеціально створена комісія перевіряє матеріально-технічне оснащення, заходи безпеки під час навчання дітей та роботи педагогів.
Комісія повинна побувати у 19 обласних інтернатних закладах, стільки ж повинна перевірити й професійно-технічних закладів. Паралельно перевіряють школи та садочки у кожному місті та районі. Представники комісії звертають увагу на усе – від заходів пожежної безпеки, дотримання санітарних норм і правил до дотримання законодавства у галузі освіти. Головне пересвідчитись, що навчально- виховний процес і для дітей, і для педагогів буде безпечним та комфортним,- розповів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.
Вперше представники комісії побували у реорганізованій Олександрійській ЗОШ-інтернат. Цьогоріч у реорганізованому закладі чекають і наймолодших – планують відкрити дошкільну групу для 18 дітей. Крім них, заклад відкриває двері і для майже півсотні учнів та вихованців.
Дошкільна група з’явиться в нас вперше. Як і вперше в закладі навчатимуться школярі, в яких є батьки, а не лише сироти чи позбавлені батьківської опіки. Це вимагає додаткової відповідальності та створення ще кращих умов перебування, виховного процесу та харчування, - говорить директор Олександрійської ЗОШ-інтернат Наталія Тарасевич.
За висновком представників комісії, ця загальноосвітня - школа – інтернат до нового навчального року готова. Яка ситуація у решті освітніх закладах області буде відомо до 19 серпня.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК