Освітня реформа дійшла до садочків? Радикальні зміни щодо груп та новий режим роботи

Законопроєкт зареєстрували на сайті Верховної Ради

Освітня реформа дісталася до дитячих садочків. Законопроєкт зареєстрували на сайті Верховної Ради, його ініціатором став голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимир Воронов.

Чисельність дітей у групах планують зменшити. Натомість кількість самих груп – збільшать. Так ініціатори планують створити спеціалізовані підгрупи та розділяти дітей за їхніми інтересами та потребами.

У віддалених населених пунктах працюватимуть мобільні дитячі садочки. Крім того, в Україні планують впровадити – дистанційний дитячий садочок.

У такому закладі батьки зможуть консультуватися зі спеціалістами центрів педагогічної та психологічної підтримки. Консультанти допомагатимуть батькам краще зрозуміти свою дитину, розпізнати інтереси та таланти.

Педагогам планують дати «повну академічну свободу». Тобто освітяни самі обиратимуть освітню програму, зможуть розробляти власні програми колективно чи одноосібно. Дитсадки зможуть самі визначатися зі структурою і тривалістю освітнього процесу.

Медичне обслуговування, харчування та інші додаткові послуги покладаються на заклади дошкільної освіти.

 

Для дитсадків запровадять єдині тарифи на комунальні послуги. В освітян буде менше навантаження, їхня відпустка триватиме 56 днів.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень