Освітня реформа дійшла до садочків? Радикальні зміни щодо груп та новий режим роботи

Законопроєкт зареєстрували на сайті Верховної Ради

Освітня реформа дісталася до дитячих садочків. Законопроєкт зареєстрували на сайті Верховної Ради, його ініціатором став голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимир Воронов.

Чисельність дітей у групах планують зменшити. Натомість кількість самих груп – збільшать. Так ініціатори планують створити спеціалізовані підгрупи та розділяти дітей за їхніми інтересами та потребами.

У віддалених населених пунктах працюватимуть мобільні дитячі садочки. Крім того, в Україні планують впровадити – дистанційний дитячий садочок.

У такому закладі батьки зможуть консультуватися зі спеціалістами центрів педагогічної та психологічної підтримки. Консультанти допомагатимуть батькам краще зрозуміти свою дитину, розпізнати інтереси та таланти.

Педагогам планують дати «повну академічну свободу». Тобто освітяни самі обиратимуть освітню програму, зможуть розробляти власні програми колективно чи одноосібно. Дитсадки зможуть самі визначатися зі структурою і тривалістю освітнього процесу.

Медичне обслуговування, харчування та інші додаткові послуги покладаються на заклади дошкільної освіти.

 

Для дитсадків запровадять єдині тарифи на комунальні послуги. В освітян буде менше навантаження, їхня відпустка триватиме 56 днів.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень