Освітлити пішохідні переходи у Рівному поки не можуть

Бо немає грошей

Рівняни занепокоєні тим, що пішохідні переходи на Степана Бандери та Чорновола – не освітлені. Йдеться, зокрема,

про об’єкти біля станції переливання крові та поблизу будинків №12, 19, 26, 69 та перехресті з Відінською. 

Також немає світла на «зебрах» по Чорновола –

від перехрестя з вулицею Степана Бандери аж до Нового двору.

Переходи почали робити торік: занизили бордюри, вклали тактильну плитку та облаштували самі ліхтарі. Втім, до освітлення діло не дійшло. Бо грошей місто ще не передбачило, пояснив заступник начальника міського управління ЖКГ Дмитро Трофимчук:

-         Як тільки передбачать на це кошти і виконавець завершить усі види робіт, здасть в експлуатацію ці об’єкти, тоді там буде світло.

 

Торік на ці об’єкти частково кошти передбачили, але змінились державні будівельні норми й довелось корегувати проєктно-кошторисну документацію.

 

У цьому році ми вже подали до міської ради план фінансування на ці об’єкти, його ще мають розглянути на профільних комісіях. А тоді на сесії.

 

Після того, як все завершиться, передаємо ці пішохідні переходи на баланс ШЕУ, бо це дорожня інфраструктура. А світлом займатиметься міськсвітло.

Чи включать цей план до переліку питань на найближчу сесію - ще невідомо.

Зауважимо, торік у Рівному облаштували й освітлили пішохідні переходи у центрі Рівного та на Басовому Куті.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

У Рівному втрачено сумку з дитячими речами

Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою. 

Більше оголошень