Осіння небезпека для здоров’я печінки

Наближення холодів змінює роботу ключового органу

Восени з'являється все сильніше бажання щось постійно жувати. А оскільки більшість часу ми сидимо в офісі чи вдома – то усі калорії залишаються з нами. У холодну пору року тягне переважно на зовсім не корисну їжу. Це призводить до розвитку жировою дистрофією печінки, коли у клітинах печінки накопичується жир.

 Цей стан вкрай небезпечний і власне є головною причиною розвитку цирозу печінки.

Коли страждає печінка зрозуміти це одразу складно, адже вона тривалий час може не давати жодних симптомів.

Власне восени й сама печінка може погіршувати стан людини. Саме восени печінка активізує виробіток холестерину, і відбувається це вночі.

Проблеми з серцем та судинами можуть початися через накопичення холестеринових бляшок в судинах. Тож восени схильним до проблем з холестерином людям треба тримати його рівень на особливому контролі.

Крім того, восени у людей змінюється настрій. Розраду хтось знаходить в алкоголі. А це теж небезпечне рішення, адже алкоголь це наступна причина цирозу печінки.

Лікарі радять тримати себе восени у руках. Не уникати фізичної активності, обмежити кількість їжі та алкоголю, відкривати штори й провітрювати приміщення.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень