«Ось був секс – ну і добре. А буває – вау!». Вакарчук прокоментував своє розлучення

Подробиці особистого життя він не любить розповідати

Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у програмі ЖВЛ прокоментував своє розставання з колишньою цивільною дружиною, стилісткою Лялею Фонарьовою.

Я закохуюся, я розходжуся – ну як усі люди, – заявив артист.

За словами Вакарчука, подробиці особистого життя він не любить розповідати в інтерв'ю, але ділиться своїми переживаннями в піснях.

Пісня має ту силу, що, з одного боку, усе ясно, а з іншого – нічого конкретного ти не сказав. Найвигідніший спосіб розказати про себе чесно, не стидаючись. Я знаю, як це – любити людину, яка може бути для тебе лише другом. І я написав про це пісню, – розповів Вакарчук.

Водночас артист також порівняв свої виступи із сексом.

Буває, ось був секс – ну і добре. А буває – вау! І як ти собі поясниш? Це відчуття, що є дві половинки, як і має бути...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень