Орландо Блум і Кеті Перрі з’їхалися

Роман співачки і актора, який розпочався у січні цього року, перейшов на наступну стадію - зірки віднедавна почали жити разом. Співачка переїхала до свого бойфренда в його маєток в Малібу.

Як стверджує джерело Hollywood Life,

«Кеті й Орландо фактично живуть разом у нього в Малібу - у неї є своя гардеробна і навіть окрема ванна кімната. Єдине, чого не вистачає - це її кішок, але Кеті не може їх перевезти до Орландо, тому що він тримає собак, і вони навряд порозуміються».

Не так давно сама Кеті в інтерв'ю Women's Wear Daily скаржилася на те, що живе занадто далеко від бойфренда і змушена регулярно їздити з Лос-Анджелеса в Малібу, щоб побачити Орландо. Схоже, зірки вирішили усунути проблему, просто з'їхавшись.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень