Органний зал незабаром вразить оновленим виглядом (ФОТО)

Пам`ятка архітектури місцевого значення з цієї суботи підсвічується лед-підсвіткою на кшталт Покровського собору

Фото розмістили у спільноті Типове Рівне

 

 

Як розповів Радіо Трек директор філармонії Микола Орешко, підсвітка впродовж тижня працюватиме в тестовому режимі, поки підбиратимуть кольори, які найкраще підійдуть для концепції. Разом з тим, тестують зараз і годинник, який вже відремонтували і щоп`ятнадцять хвилин з нього лунатиме різна музика. Підсвітка вмикатиметься з 19:00 години, розповідає Микола Орешко:

 

- Тепер з 19:00 до 22-23 години будемо тестувати, а потім, з наступного тижня будемо тестувати ще верхню частину. Уже ми відремонтували годинник і куранти. Ну, це будуть не куранти, а музика, і симфонічна, до прикладу. Ще все попереду, це тільки 30% того, що має бути.

 

Він також додав, що з середини жовтня мають намір розпочати реконструкцію майдану біля Органного залу, який згодом назвуть майданом Музики. Водночас, в органному залі потрібно замінити вітражі, але обласна рада на це ще не виділила грошей. Ціна питання  - 350 тисяч гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень