Сьогодні у Рівному концерт органної музики

Вперше до нашого міста приїздить український органіст Петро Сухоцький

[media=52854]

Сьогодні, 17 січня, вперше у Рівному відбудеться концерт українського органіста Петра Сухоцького з Луцька.

Усіх охочих послухати музику чекають в органному залі о 17.00 годині. Квитки можна придбути у касі. 

Телефон для довідок: 43-01-50, 26 86 09, 26-67-71, 0968264097, 0962945812.

В репертуарі виконавця – від давньої музики до сучасної – визначне місце займають твори українських авторів, котрі він незмінно виконує на концертах за кордоном поряд з творами таких Й. С. Баха, Д. Букстегуде, А. Ґільмана, Дж. Фрескобальді, Ш. Відора, М. Дюпре, М. Дюруфле та ін.

ДОВІДКА

Петро Сухоцький навчався у Львівській державній консерваторії ім. М. В. Лисенка у видатного педагога сучасності, органіста й піаніста Дайча Самуїла Ароновича на двох факультетах: спеціального фортепіано та органу. Закінчивши навчання та здобувши кваліфікації концертного виконавця, соліста камерного ансамблю, викладача та концертмейстера, у 1990 році почав працювати у Волинській обласній філармонії солістом камерного ансамблю (згодом – оркестру) „Кантабіле”, поєднуючи сольне виконавство з педагогічною працею у Луцькому музичному училищі (а з 1998 року – у Волинському державному училищі культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського) на відділі спеціального фортепіано. Вдосконалював свою майстерність у провідних фахівців Європи: Хуго Лєпнурма (Естонія), Гонзалеса Уріола (Іспанія), Лео Кремера та Г. Гебхардта (Німеччина), Геріберта Метцгера (Австрія).

З 1999 року – органіст Луцького кафедрального собору Святих Апостолів Петра і Павла. З побудовою органу у Луцьку активізується концертна діяльність Петра Сухоцького: це і сольні концерти органної музики, і виступи з провідними солістами України і Європи, регулярні гастрольні поїздки з сольними програмами в Україні та за її межами (Німеччина, Польща, Білорусія, Латвія, Естонія, Австрія). 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень