Оперативне командування «Захід» святкує важливу дату

5 травня 2017 року оперативному командуванню «Захід» виповнилося 76 років

Варто зауважити, що підрозділи оперативного командування «Захід» першими серед частин Збройних Сил України стали на захист держави під час бойових дій на Донбасі.

Все було вперше: перші блокпости та опорні пункти, перші виходи розвідувальних груп і, на жаль, перші втрати, тоді стало зрозуміло, що це – війна, - пригадують у ОК «Захід».

За подвиг, здійсненний під час проведення АТО в ім’я незалежності України та європейського майбутнього для своїх нащадків, військовослужбовці оперативного командування «Захід» були високо оцінені керівництвом держави та Збройних Сил України. Тисячі військовослужбовців були нагороджені Державними нагородами, відзнаками Міністерства оборони, Генерального штабу та Сухопутних військ Збройних сил України.

Полковник Сергій Шаптала та підполковник Василь Зубанич – удостоєні високого звання Героя України з врученням ордена «Золота зірка».

400 військовослужбовців віддали своє життя в ім’я свободи та незалежності України.

Усі вони загинули під час виконання бойових завдань в ході проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей в період з 2014 року по 2017 рік.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень