Оператор грузинської телекомпанії помер після нападу противників ЛГБТ-ходи. А ходи так і не було

Чоловіка побили у під’їзді

Фото з ВВС-Україна

Оператор грузинської телекомпанії «Пірвелі» Александр (Лексо) Лашкарава, якого 5 липня побили противники ЛГБТ-ходи в Тбілісі, помер. І суботу вранці його знайшла мертвим у себе вдома його мати, - повідомляє ВВС-Україна.

За фактом смерті розпочали розслідування за статтею 115 Кримінального кодексу Грузії - доведення до самогубства. Призначили судово-медичну експертизу. Точна причина смерті поки невідома.

Лашкараву побили 5 липня в під'їзді громадського руху, який атакували радикальні противники запланованого ЛГБТ-маршу. Разом з оператором була журналістка Міранда Багатурія.

Після нападу в інтерв'ю ВВС він говорив, що його били по обличчю і голові. Йому зламали кістки обличчя, тож потребував операції.

Коли у під’їзд увірвалися, оператор спускався ходами. Хтось його потягнув і забрав камеру. Били зусібіч. Він взагалі не зрозумів, що відбувається.

У зв'язку з нападом на знімальну групу затримали чотирьох осіб. За даними МВС Грузії, слідство ведеться за кількома статтями.

5 липня понад 50 осіб, переважно працівники ЗМІ, постраждали від нападу ультраконсервативних груп, які виступали проти проведення в Тбілісі ЛГБТ-ходи.

В результаті організатори ходи відмовилися від проведення заходу через загрозу безпеці учасників.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень