Операція з обміну: Україна повернула додому тіла 25 загиблих Героїв

Усі вони – українські захисники

Сьогодні, 20 вересня, Україна повернула тіла ще 25 загиблих захисників. Як повідомили у пресслужбі Мінреінтеграції, це зробили у межах операції з обміну, яка проводилася за співпраці Уповноваженого з питань осіб, що зникли безвісти, Олега Котенка та інших силових структур України.

У Міністерстві додають, що процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції.

Інших деталей наразі немає.

Як повідомляє НВ, 6 серпня Уповноважений заявив, що в полоні російських окупантів перебуває до 25% із понад 7 тис. українських військових, які в липні вважалися зниклими безвісти.

Влітку Україна провела ще два обміни, у межах яких на початку червня вдалося повернути тіла наших загиблих військових (за формулою «160 на 160»), а наприкінці місяця ми повернули тіла ще 35 загиблих українських військових (за формулою «35 на 50»).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень