Опалювальний сезон у Рівному офіційно розпочався

Міський голова підписав розпорядження

Сьогодні зранку, у понеділок, 12 жовтня, в місті Рівному офіційно розпочався опалювальний сезон. Відповідне розпорядження вже підписав міський голова Володимир Хомко, повідомляє прес-служба.

Поміж тим, у міський пологовий будинок тепло подали ще в суботу, в Рівненську центральну міську та дитячу лікарні - у неділю. Таким чином, усі міські заклади охорони здоров’я були з теплом ще на вихідні.

Як повідомляли комунальники, у разі потепління у майбутньому регулювати рівень подачі тепла будуть на котельнях. Тим же, хто має у будинку лічильник, пощастило ще більше, адже інтенсивність подачі тепла регулюватиметься автоматично.

Нагадаємо, що нарахування за послуги теплопостачання буде здійснюватися від фактичного дня подачі тепла до будинку, що має зафіксувати балансоутримувач (ЖКП,ОСББ, інші).

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень