«Омікрон» значно скоротив самоізоляцію: в МОЗ пояснили, чому

Новий варіант вірусу має значно коротший інкубаційний період

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Скорочення термінів лікування та самоізоляція пацієнтів із COVID-19 пов’язано з тим, що при «Омікроні» процеси проходять швидше, ніж при інших штамах.

Про це повідомив заступник очільника МОЗ Ігор Кузин. 

 - Останні дослідження показують, що більшість випадків передачі коронавірусної хвороби проходять протягом 1–2 днів до прояву симптомів, а також протягом 2–3 днів після. Також варіант Омікрон має значно коротший інкубаційний період в порівнянні з іншими штамами вірусу – він становить 3 дні. Саме тому було рекомендовано скорочення амбулаторно-поліклінічного лікування до 5 днів (від дати появи симптомів або дати взяття матеріалу для дослідження). Це дозволяє скоротити мінімальний термін перебування пацієнтів під контролем, особливо тих, у яких легкий перебіг хвороби, – зазначив Кузин. 

Також він уточнив, що мова йде саме про мінімальний термін лікування або самоізоляцію, а це 5 днів. 

 - Якщо пацієнт на 6 день має симптоми захворювання, то тут не може бути і мови про завершення лікування чи самоізоляції, — підкреслив Кузин. 

Раніше мінімальний термін лікування або самоізоляції становив 10 днів. І навіть якщо людина одужала раніше, вона у будь-якому випадку повинна була пройти тестування.

Джерело: Odessa.online  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень