«Омікрон» масово вражає дітей на Рівненщині: їх лікують у трьох медзакладах

Наразі двоє – у реанімації

На Рівненщині на коронавірус почали масово хворіти діти. Це пов’язано з тим, що новий штам «Омікрон» більше контагіозний. Адже за результатами столичної референс-лабораторії саме цей вид COVID-19 переважає на заході України, повідомив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

У більшості дітей вірус проходить у легкій формі, але не обходиться і без стаціонарного лікування.

 

Напередодні в обласну лікарню у Рівному госпіталізували 11 дітей, наразі там перебувають майже півсотні неповнолітніх пацієнтів, двоє – у реанімації.

 

Загалом там підготували 67 ліжко-місць, також дітей з коронавірусом лікуватимуть у Дубні та Дубровиці.

Фахівці радять дітям віком від 12 років провести вакцинацію, а молодшим – часто мити руки, не відвідувати місць масового скупчення людей та бути під постійним наглядом дорослих, аби вчасно реагувати на зміну стану самопочуття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень