Ольга Сумська про старшу сестру Наталію: «Її попустить»

Для образи є вагоміші причини (с)

Днями ми писали про те, що відома актриса Наталія Сумська розповіла про непрості стосунки з сестрою Ольгою – вони не спілкуються. Ба більше, Наталія не вбачає в цьому потреби, адже «все життя Олі ми бачимо у Фейсбуці. З цим немає проблем. Майже кожен крок відбувається на публіці».

Своєю чергою Ольга Сумська розповіла в коментарі «КП в Україні», що «такі випади її анітрохи не зачепили та не образили». 54-річна артистка сприйняла це з гумором:

У нас різний характер. Наталія більш закрита, у неї своє життя, свій простір. Я більш активна і комунікабельна. У мене багато фолловерів, з якими я спілкуюся в соцмережах. Завдяки моїм постам в суспільному житті щось зрушилося з місця. Навпаки, не варто недооцінювати мою активність на сторінках в соцмережах. Я б порадила Наталії В'ячеславівні бути в цьому плані більш сучасною.

Ольга Сумська каже, що йде в ногу з часом і в соцмережах висвітлює свою творчу діяльність:

Це мій ресурс, моя підтримка, я рекламую свої спектаклі, тури, які знову перенеслися. Наталія працює в Національному драматичному театрі ім. Франка, і їй легше, адже вона на зарплаті. А ми, артисти вільного польоту, дуже залежні. Через нокдаун всі вистави скасовані. Я працюю в антрепризах, це мій хліб.

Актриса додала, що старша сестра (22 квітня Наталія Сумська відзначила 65 років), жодного разу не вітала її в Facebook:

Як то кажуть, воно попустить. Це не привід для образи. Я вас запевняю, є інші, більш вагомі приводи. Це така дрібниця.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень