Наталія Сумська розповіла, чому не спілкується з сестрою Ольгою

З її донькою вона теж не підтримує стосунки

Ольга й Наталя Сумські

Відома актриса Наталія Сумська розповіла в програмі «Кава з перцем» про те, чому не спілкується зі своєю молодшою ​​сестрою Ольгою.

Ведуча програми попросила 65-річну артистку прокоментувати слова Ольги, яка нещодавно зізналася, що сестри не спілкуються. Наталя каже:

Так склалося. Все ж таки дорослі люди. Довкола нас відбувається багато непересічних подій, які впливають на нас. Ми є людьми, які в одній галузі працюють, і у нас є певні пріоритети й стиль життя. Очевидно, він різний.

Актриса також зізналася, що й політика зіграла свою роль у відносинах з сестрою. Молодша Сумська раніше розповідала, що розбіжності виникли через те, що Наталя не розуміє, як Ольга може зніматися у російських серіалах.

Нам немає коли зідзвонюватися. Та й все життя Олі ми бачимо у Фейсбуці. З цим немає проблем. Майже кожен крок відбувається на публіці, тому немає проблеми побачити, чим вона займається, - продовжує Наталя Сумська.

На запитання, чи підтримує вона сосунки з Антоніною Паперною, старшою донькою Ольги Сумської, яка живе і працює в Росії, Наталя відповіла:

Ні. Це вже інша країна й інша сім'я.

Старша донька Ольги Сумської з чоловіком, відомим російським актором Володимиром Ягличем

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень