Наталія Сумська розповіла, чому не спілкується з сестрою Ольгою

З її донькою вона теж не підтримує стосунки

Ольга й Наталя Сумські

Відома актриса Наталія Сумська розповіла в програмі «Кава з перцем» про те, чому не спілкується зі своєю молодшою ​​сестрою Ольгою.

Ведуча програми попросила 65-річну артистку прокоментувати слова Ольги, яка нещодавно зізналася, що сестри не спілкуються. Наталя каже:

Так склалося. Все ж таки дорослі люди. Довкола нас відбувається багато непересічних подій, які впливають на нас. Ми є людьми, які в одній галузі працюють, і у нас є певні пріоритети й стиль життя. Очевидно, він різний.

Актриса також зізналася, що й політика зіграла свою роль у відносинах з сестрою. Молодша Сумська раніше розповідала, що розбіжності виникли через те, що Наталя не розуміє, як Ольга може зніматися у російських серіалах.

Нам немає коли зідзвонюватися. Та й все життя Олі ми бачимо у Фейсбуці. З цим немає проблем. Майже кожен крок відбувається на публіці, тому немає проблеми побачити, чим вона займається, - продовжує Наталя Сумська.

На запитання, чи підтримує вона сосунки з Антоніною Паперною, старшою донькою Ольги Сумської, яка живе і працює в Росії, Наталя відповіла:

Ні. Це вже інша країна й інша сім'я.

Старша донька Ольги Сумської з чоловіком, відомим російським актором Володимиром Ягличем

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень