Олеко Дундича у Рівному таки перепоховають? Влада має відповідь

За підписом міського голови

Петиція мешканців Рівного з проханням перепоховати останки Олеко Дундича (сербсько-хорватського революціонера, учасника Першої світової війни, громадянської війни 1917-1921 років і боротьби проти УНР) з центрального парку міста імені Шевченка на кладовище і демонтувати встановлений йому пам'ятник набрала 300 голосів. Тож влада міста відповіла на неї. 

У відповіді за підписом міського голови Володимира Хомка гогвориться, що 

міському управлінню культури і туризму доручено підготувати проект рішення Рівненської міської ради про перенесення останків Олеко Дундича та пам'ятника, встановленого на його могилі, із парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка та перепоховання його на кладовищі "Дубенське".

Також у відповіді зазначається, що

оскільки об'єкт є пам'яткою культурної спадщини місцевого значення, проведення робіт передбачає отримання погодження органів у сфері охорони культурної спадщини.

Нагадаємо, що ми писали, що, окрім вище згаданої петиції, на сайті міськради є ще й друга - з проханням не переносити ні останки, ні пам'ятник Олеко Дундичу. Вона набрала лише 16 голосів з необхідних 300.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень