Окупанти женуть додому каравани з «вантажем 200» та вивозять металолом

Бронетехніка російських окупантів нагадує «троянди»

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Російські загарбники женуть додому каравани з «вантажем 200» і замість нових танків вивозять підбитий металолом, повідомляє Служба безпеки України, яка перехопила розмову російського окупанта з дружиною.

Десять камазов две недели назад привезли – «груз 200»… с Мариуполя... полные, – розповідає дружина своєму чоловіку-окупанту.

Вона згадала й про їхнього давнього знайомого ВДВ-шника, який теж став «грузом 200». І з острахом переказує свідчення тих рашистів, яким пощастило повернутися з України живими.

Были там, говорит, танки наши. Теперь, как розочки, просто как розочки все разорванные… – каже жінка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень