Ангели-охоронці у ЗСУ з Рівного: мільйонер, проповідник та кікбоксер (ФОТО)

Вони боронять нашу країну

У ЗСУ воюють мільйонер, проповідник та кікбоксер з Рівного. Фото наших захисників опублікував в Інстаграмі журналіст і футболіст «Вереса» Дмитро Поворознюк.

Світлину він прокоментував так:

  1. Олександр – один із найцікавіших бізнесменів Рівного. Мільйонер, який змінив Лексус на автомат. Сержант.
  2. Тарас – проповідник, який служить у своїй церкві Рівного. Має трьох дітей, має запрошення з церков США, але з першого дня підтримує людей і військових. Капелан.
  3. Роман – чемпіон світу з кікбоксингу. Має свої клуби бойових мистецтв. Мало говорить, багато робить. Спец.

Серед їхніх побратимів в окопах є політики, журналісти, інвестори, бізнесмени-мільйонери, спортсмени й люди з різних професій.

Одна поїздка до них в гості заряджає життєвою силою.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень