«Окупант»: створили сайт для пошуку даних про полонених загарбників

Схоже, що Україна турбується про російських солдат більше, ніж РФ

РНБО запустила сайт «Окупант». Там розміщені дані полонених російських військових. З допомогою порталу їхні родичі можуть знайти своїх рідних і зв’язатися з представниками Міністерства оборони України.

- Сайт «Окупант» - інформаційний ресурс Апарату РНБО України, який в оперативному режимі надає інформацію про військовополонених збройних сил РФ, які вторглися на територію України, починаючи з 24 лютого 2022 року, - йдеться в повідомленні РНБО.

На сайті громадяни Росії, родини солдат або їхні знайомі зможуть знайти інформацію про стан та місце перебування полонених, а також зв’язатися з Міноборони України.

- Наголошуємо, що з російськими військовослужбовцями поводяться відповідно до Конвенції про поводження з військовополоненими (Женевська конвенція) - зокрема вони забезпечені харчуванням, одягом та лікуванням, утримуються у нормальних умовах, - додали у відомстві.

Сайт можна переглянути тут.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень