Охоронці суддів склали присягу у Рівному (ФОТО)

Таких працівників буде 12

Перші працівники підрозділу особистої безпеки суддів та взводу швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області склали присягу.

Ще на початку травня начальник територіального управління Служби полковник Віктор Мороз анонсував створення підрозділу особистої безпеки суддів та взводу швидкого реагування –  спецпідрозділу, який миттєво реагуватиме на конфлікти підвищеного ризику у судах.

Нині ж співробітників підрозділу очікують тренування та спеціалізоване навчання. Опісля вони зможуть приступити до своїй обов’язків по охоронців суддів, членів їх сімей та працівників суду.

До слова, зона відповідальності підрозділу особистої безпеки суддів та взводу швидкого реагування поширюватиметься на три області – Рівненську, Житомирську та Волинську.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень