Охочих очолити райдержадміністрації на Рівненщині уже майже дві сотні осіб

Така кількість охочих знайшлася за 5 днів

 [media=156805]

Минулого тижня ми повідомляли про старт проєкту «Lift». Про його запуск на Рівненщині повідомив голова ОДА Віталій Коваль. Це нагадаємо проєкт команди Президента Володимира Зеленського, що об'єднує кваліфікованих спеціалістів та інновації та має на меті чесний та прозорий відбір держслужбовців.


З моменту старту 20 вересня на сьогодні до участі у відборі надійшло 182 заявки. В Рівненській області у такий спосіб шукають керівників 16 райдержадміністрацій.

За словами голови ОДА Віталія Коваля, найпопулярнішими за кількістю анкет районами нині є Рівненський, Здолбунівський та Дубенський. Поки не дуже активні Радивилівський, Демидівський та Володимирецький райони.
 

Зареєструватися на сайті LIFT можна за посиланням.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень