Офіційно підтвердили смерть трьох людей від грипу у Рівному

Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки Олексій Хмилецький підтвердив, що у Рівному три людини померли від грипу.

Про це він заявив у телефонній розмові кореспонденту Радіо Трек. На запитання, скільки людей померло від грипу у Рівному, він відповів: "За моєю інформацією - троє".

Між тим, Олексій Хмилецький зауважив, що епідпоріг в Рівному, який становить 900 людей на 100 тисяч населення, перевищено на 12%, і складає 1 312 хворих на 100 тисяч населення.

Цю ситуацію ми зараз намагаємося з’ясувати у начальника міського управління охорони здоров’я Вікторії Покоєвчук. Про її позицію дізнавайтесь з наступних випусків новин на Радіо Трек.

Читайте також: "Як розпізнати грип та вберегтися від нього".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень