Офіційно безробітним: чи даватимуть гроші під час війни і за що можуть зняти з обліку

Нововведення на час воєнного стану в Україні

Попри воєнний стан, держава продовжить виплату допомоги по безробіттю. Днями Кабмін ухвалив постанову, якою визначив порядок реєстрації безробітних, а також питання щодо нарахування та виплати допомоги по безробіттю під час війни.

На сьогодні громадяни можуть скласти заяву про:

  • надання статусу безробітного;
  • призначення допомоги;
  • припинення реєстрації за допомогою порталу або мобільного додатку «Дія» та електронних сервісів Державної служби зайнятості.

В областях, де центри зайнятості не можуть забезпечити фінансування допомоги, переказ коштів здійснюватимуть через «Ощадбанк» - гроші надходитимуть на банківський рахунок заявника або шляхом переказу через міжнародну платіжну систему MY TRANSFER.

Між тим, постанова уряду передбачає, що в разі відмови від виконання суспільно-корисних робіт, реєстрація безробітного у центрі зайнятості припиняється.

Джерело: Пенсійний кур’єр

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень