

Звітує голова ОДА
Станом на вечір, 5 квітня, на Рівненщині підтверджено 1 новий випадок захворювання на COVID-19.
Коронавірусну інфекцію методом ПЛР виявлено у жінки з села Немовичі - родички раніше захворілого.
Водночас, готується до виписки із Сарненської ЦРЛ чоловік віком 75 років, мешканець села Тинне, який зміг подолати недугу.
Щиро бажаю нашому землякові міцного здоров'я та довголіття. Це вже третій випадок одужання від COVID-19 на Рівненщині, повідомляє Віталій Коваль.
Таким чином, на сьогодні на Рівненщині – 39 осіб, інфікованих коронавірусом, і п'ять смертей.
Також сьогодні в області упродовж дня проводилася санітарна обробка проїжджих частин доріг, тротуарів, прибудинкових територій і зупинок. Оброблялись і місця, які найчастіше відвідують люди: аптеки та магазини, банки й адмінбудівлі.
Голова Рівненської ОДА нагадує, що відзавтра, 6 квітня діятиме заборона на перебування в громадських місцях без маски чи респіратора, на переміщення групами, більш ніж дві особи.
В області діятимуть рейдові групи у складі Нацполіції, представників ДСНС та інших служб для контролю карантину.
При Цілодобовому оперативному штабі Рівненської ОДА 24/7 діє гаряча лінія 0 800 500 078. За цим номером можна отримати відповіді на усі запитання щодо COVID-19.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Досить уже говорити «добрий ранок»: Як правильно вітатися вранці українською мовою
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
60 років більше – не межа для мобілізації: у Раді вирішили змінити вік тих, кого залучать до війська
Якщо на телефоні встановлений Приват 24: клієнтам повідомили про зміни
Важка дитина: 5 найнеслухняніших дітей за знаком Зодіаку
Гордон розказав, де сьогодні ще можна сховатися від коронавірусу...
Лимонні ціни в Рівному йдуть на рекорд: не лише через карантин (ФОТО)
Миколаївська область: 0 – заражених COVID-19. «Це важко пояснити», - Ляшко
На подвір’ї монастиря у Рівному – аншлаг. Багато людей і ще в одному храмі МП (ФОТО)
Чому лікарі «швидкої» у Дубні не отримали захисні костюми і маски – пояснив президент (ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415