Одну з вулиць на Північному хочуть назвати на честь загиблого на війні рівнянина

Йому було лише 29 років

На фото - Богдан Нікітін

Вулицю Фабричну у Рівному просять перейменувати на честь загиблого 29-річного бійця Богдана Нікітіна.

Петицію про це на сайті міської ради зареєструвала дівчина Героя Уляна Сорока. Авторка петиції зазначила, що буде символічно перейменувати саме цю вулицю, адже на ній народився та виріс Захисник.

За фахом Богдан Нікітін був кухарем. Працював у Рівному, а потім вдосконалював свої вміння за кордоном — у закладах Чехії та Словаччини. Також він розробляв меню в декількох закладах у Рівному.

З початком повномасштабного вторгнення Герой, не задумуючись, пішов захищати Україну. Загинув Богдан Нікітін у вересні минулого року поблизу села Богоявленка на Донеччині від прямого попадання артилерійського снаряда в автомобіль.

За майже два місяці петиція набрала 254 підписів, а це означає, що питання розгляне Комісія з питань найменування міських об’єктів топоніміки, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних, анотаційних дощок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень