Однопартійці рівненського Сашка Білого відреагували на заяву нардепа Чорновол

У Фейсбуці та на офіційній сторінці політсили

Ми повідомляли, що нардеп Тетяна Чорновол заявила, що між рівненським Сашком Білим і терористом Моторолою чимало спільного 

Керівник Рівненської міської організації «Правий сектор» Олександр Подвишенний відреагував на такі слова депутата повідомленням у Фейсбук:

Олександр Подвишенний 4 год · К..чена Таня Чорновол порівняла Сашка Білого з терористом Моторолою. На її думку, між націоналістом, борцем за Українську Соборну Самостійну Державу, та негідником, який прагнув знищити Україну як таку, дуже багато спільного. А ще Таня каже, що українці занадто мало згадують загиблого сепаратиста.

А ось на офіційній інтернет-сторінці "Правого сектору" з'явилася публікація з цього приводу під назвою "Врятує тільки лоботомія: Тетяна Чорновол порівняла націоналіста Сашка Білого з Моторолою". У ній говориться таке:

Чорновол не розуміє, чому це, коли на всіх парах точилися бої на Сході, Музичко, додатково ще й формував бойові групи на Заході України.

 

Усі ці моменти допомогли Чорновол прийти до геніального висновку: якщо Музичко не віддав їй усю наявну в нього зброю, і не спитав її думки щодо того, як краще обороняти Україну і де йому діяти, то він однозначно сепаратист!

 

Схоже, що Тетяні Чорновол давно слід було би звернутися в установи, компетенті в таких важких випадках, як у неї. Або ж, якщо вона все-таки при здоровому глузді, то хто і скільки їй заплатив за таку абсурдну клевету і очорнення пам'яті Героя, вбитого московськими посіпаками?

 

Де були б ви, що по трупах Небесної Сотні пройшли до Верховної Ради і ким би ви стали, якби не Музичко та інші хлопці, що захищали та захищають Україну на всіх фронтах?

 

Усім продажним депутатам - за все сказане Сьогодні доведеться відповісти Завтра!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень