ON-LINE

Однопартійці рівненського Сашка Білого відреагували на заяву нардепа Чорновол

четвер, 13 вересня 2018
У Фейсбуці та на офіційній сторінці політсили

Ми повідомляли, що нардеп Тетяна Чорновол заявила, що між рівненським Сашком Білим і терористом Моторолою чимало спільного 

Керівник Рівненської міської організації «Правий сектор» Олександр Подвишенний відреагував на такі слова депутата повідомленням у Фейсбук:

Олександр Подвишенний 4 год · К..чена Таня Чорновол порівняла Сашка Білого з терористом Моторолою. На її думку, між націоналістом, борцем за Українську Соборну Самостійну Державу, та негідником, який прагнув знищити Україну як таку, дуже багато спільного. А ще Таня каже, що українці занадто мало згадують загиблого сепаратиста.

А ось на офіційній інтернет-сторінці "Правого сектору" з'явилася публікація з цього приводу під назвою "Врятує тільки лоботомія: Тетяна Чорновол порівняла націоналіста Сашка Білого з Моторолою". У ній говориться таке:

Чорновол не розуміє, чому це, коли на всіх парах точилися бої на Сході, Музичко, додатково ще й формував бойові групи на Заході України.

 

Усі ці моменти допомогли Чорновол прийти до геніального висновку: якщо Музичко не віддав їй усю наявну в нього зброю, і не спитав її думки щодо того, як краще обороняти Україну і де йому діяти, то він однозначно сепаратист!

 

Схоже, що Тетяні Чорновол давно слід було би звернутися в установи, компетенті в таких важких випадках, як у неї. Або ж, якщо вона все-таки при здоровому глузді, то хто і скільки їй заплатив за таку абсурдну клевету і очорнення пам'яті Героя, вбитого московськими посіпаками?

 

Де були б ви, що по трупах Небесної Сотні пройшли до Верховної Ради і ким би ви стали, якби не Музичко та інші хлопці, що захищали та захищають Україну на всіх фронтах?

 

Усім продажним депутатам - за все сказане Сьогодні доведеться відповісти Завтра!

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного