Обручка впала на підлогу або злетіла з пальця: Чекайте змін

Є прикмети, на які варто зважати

Обручки здавна вважалися магічними прикрасами, адже завдяки замкнутій формі символізують життя. Якщо обручка впала на підлогу, варто звернути увагу на цю прикмету, адже на вас можуть чекати важливі зміни у житті.

Прикмети про обручку

Якщо обручка випадково злетіла з пальця і впала на підлогу, людину чекає смуга невдач. Можливі проблеми зі здоров’ям, хтось із близьких потрапить у біду.

Якщо обручка злетіла сама без видимої причини, то людину очікують втрати.

Якщо впала обручка, яку подарувала кохана людина, скоро партнери розійдуться.

Один з найпотужніших оберегів — це прикраси з написом «Спаси і збережи». Вони можуть зісковзувати з рук, якщо людину зурочили.

Якщо обручка впала з рук під час весільної реєстрації, не варто сподіватися на довге і щасливе життя. Якщо обручка впала з рук свідка — у нареченої або нареченого є роман на стороні.

Що робити, аби уникнути негативних наслідків

Обручку, яка впала, потрібно підняти хустинкою. Після цього її краще занести у холодне місце, можна навіть у морозилку. Це очистить енергетику речі і її можна буде носити знову.

Джерело: vseznayko

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень