Обласній станції переливання крові депутати пообіцяли обладнання і навіть більше

Обласній станції переливання крові необхідно придбати нове обладнання.

Йдеться про заморожувач крові вартістю 700 тисяч гривень. Із проханням виділити гроші обласна держадміністрація звернулася до облради.

Для чого цей заморожувач - розповідає головний лікар станції переливання крові Ліна Михальчук:

- Для свіжозамороженої плазми. Вона має заморожуватися впродовж 50-ти хвилин. У звичайній морозильній камері, яка в нас є, від -30 і нижче, вона за годину не заморожується.

Однак під час засідання медичної комісії депутати порушили значно глобальніше питання - про жахливі умови, у яких змушені працювати на станції переливання.

Головний лікар каже, що підтримувати приміщення намагаються власними силами. Днями змінили вхідні двері, закупили нові меблі. Однак найбільша проблема – дах. Він зруйнований повністю, на відновлення треба 2 млн гривень. За проектно-кошторисну документацію на обстеження даху станція переливання крові заплатила понад 600 тисяч.

Оскільки за якістю послуг рівненська служба крові одна з кращих в Україні (як зазначив начальник облуправління охорони здоров’я Юрій Осіпчук), депутати пообіцяли взятися за ремонт.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень