Обласна рада наклала мораторій на завищені комунальні тарифи

8 вересня Рівненська обласна рада встановила мораторій на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення

Таке рішення підтримали 54 депутати обласної ради.

Окрім цього, забороняється нараховувати та стягувати з населення пеню за несвоєчасне внесення плати за надані послуги.

Мораторій встановлено до винесення рішення окружним адміністративним судом м. Києва на позов народних депутатів України до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Прийняття цього рішення обумовлене необхідністю недопущення галопуючого падіння рівня життя населення України, що відбувається на тлі скорочення рівня витрат на оплату праці та росту рівня безробіття, з одного боку, та постійно зростаючого рівня інфляції, росту споживчих цін, падіння курсу національної валюти з другого боку, та заплановане з 1 липня 2016 року підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ та електроенергію, -  зазначив депутат Микола Кучерук, який підготував відповідний проект рішення.

Також депутати обласної ради прийняли два звернення:

- до суду щодо скасування необґрунтовано завищених тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Проект рішення підготував депутат обласної ради Богдан Файфура;

- до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Проект рішення підготувала фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Рівненській обласній раді.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень