У зниження тарифів на «комуналку» не вірять, але голосуватимуть

Рівненська обласна рада на завтрашній сесії збирається заборонити встановлені з 1 липня цього року підвищені тарифи на комунальні послуги

Це притому, що тарифи вона не встановлює, бо робить це Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Заборону на тарифи обласна рада хоче накласти до винесення рішення окружним адміністративним судом Києва за позовом депутатів Верховної Ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо скасування підвищених тарифів.

Розповідає ініціатор проекту рішення, депутат Рівненської облради Микола Кучерук:

Виграють суд. І дивіться, що буде. Наші «Комуненергія» і всі остальні повинні знати, що обласна рада прийняла рішення. І коли буде виграний суд, вони зобов’язані будуть ті гроші повернути споживачам. 

 

Серед причин прийняття рішення про мораторій обласні депутати називають необхідність «не допустити галопуючого падіння рівня життя». Вказують, що досі не вирішене питання легітимності НКРЕКП встановлювати тарифи, оскільки з відповідним зверненням до Конституційного суду звернувся Верховний суд України у травні цього року. Окрім цього, зазначають, що в засобах масової інформації з’явилась інформація про те, що російська компанія «Газпром» знизила ціну на природний газ для України, відповідно, він мав би подешевшати для населення .

До речі, у можливість зниження тарифів своїм рішенням депутати не вірять. Але все одно питання про накладення мораторію на сесії розглядатимуть.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень