НУВГП вивчатиме Землю

Геологію вважають перспективним напрямком

Кафедра інженерної геології та гідрогеології  навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування отримала ліцензію на відкриття нової спеціальності.

Віднині вона здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за спеціальністю  «Науки про Землю», спеціалізацією «Геологія», професійним спрямуванням «Гідрогеологія» з одержанням кваліфікації «технік-геолог». Як кажуть самі викладачі, є два шляхи, які можуть вивести Україну нагору: розвиток аграрного і мінерально-сировинного секторів, адже на початку будь-якого технологічного ланцюга є сировинна база. А мінерально-сировинну базу забезпечують геологи. Тому геологія найближчим часом буде пріоритетною.

Основними місцями професійної діяльності фахівців кваліфікації «технік-геолог» є геологічні, геологорозвідувальні, гідрогеологічні, гідрогеолого-меліоративні, геофізичні експедиції і партії, гірничодобувні підприємства, науково-дослідні інститути, проектні та вишукувальні організації. Потрібні вони і в будівництві (наприклад, для вивчення ґрунтів на місці майбутніх споруд), і в гідромеліорації (для вивчення режиму і балансу ґрунтових вод).

За матеріалами НУВГП.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень