Нульове розмитнення …повертається?

Але не для всіх

Нещодавно нардепи скасували нульове розмитнення.

Втім, зараз його пропонують поновити, але лише для двох категорій населення.

Група нардепів розробила законопроєкт, яким пропонується внести зміни до Податкового та Митного кодексів. Вони пропонують дозволити розмитнювати один легковий автомобіль без сплати митних платежів (мито, акциз, ПДВ) та зборів в пенсійний фонд таким категоріям населення:

  • учасники бойових дій
  • цивільні, чиї авто знищені в результаті війни

Є нюанс – завезений таким чином автомобіль не можна буде продати чи передати по довіреності протягом трьох років.

Цікаво, що у Верховній Раді вже зареєстровано кілька проєктів на цю тему.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень