Новий вид підкупу виборців: безкоштовне тестування на COVID-19 (ФОТО)

Саме такий вид порушення зафіксували ОПОРівці на Харківщині

У повідомленні громадянської мережі ОПОРА зазначається, що

Кандидат на посаду Дергачівського міського голови Костянтин Жидков організував проведення безкоштовних ІФА-тестів на коронавірус.

Представники ОПОРИ написали заяву до поліції.

Також вони повідомляють, що директор місцевої райлікарні, кандидат в депутати Дергачівської міської ради від партії «Слуга народу» Дмитро Дончак розмістив у своєму Facebook оголошення:

За ініціативи та підтримки кандидата на посаду Дергачівського міського голови Жидкова Костянтина Сергійовича проводяться аналіз крові (ІФА-тест на коронавірус).

На розміщених в мережі світлинах зображені люди, які здають кров для проведення ІФА тесту на коронавірус в спеціально обладнаному мініавтобусі, на якому розміщені наліпки з написом «Слуга народу», виконані в кольорах партії.

Окрім цього, на світлинах з мережі видно самого Костянтина Жидкова біля автобуса, де поруч проводився забір крові на аналіз.

Також Жидков в своєму коментарі в мережі Фейсбук заявив, що оплачує тести зі своїх заощаджень і опублікував квитанцію на 2239 грн.  

Коли ОПОРівці звернулися до кандидата на посаду міського голови за коментарем, той відмовився відповідати.

У громадянській мережі наголошують, що подібна діяльність є порушенням низки статей Виборчого та Кримінального кодексів України.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень