Коли збудують новий пункт пропуску на українсько-польському кордоні?

Будівництво нового міжнародного прикордонного пункту пропуску "Нижанковичі - Мальховичі" на українсько-польському кордоні планується почати в 2017 році і закінчити його за два роки. Про це заявили представники Львівської митниці Державної фіскальної служби України, повідомляє польське видання Wschodnik.

"До кінця цього року польська сторона розробить проект будівництва перетину кордону, а в 2017 році почнуться будівельні роботи. Орієнтовний термін будівництва - до 2 років", - заявили представники митниці.

Як повідомляється, для того, щоб відкрити новий пункт пропуску, необхідно буде укласти окрему угоду між урядами Польщі та України. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні вранці на кордоні з Польщею в чергах стояли більше 1 тис. автомобілів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень