Новий альбом Лани Дель Рей може вийти вже в листопаді

В мережі з'явилися такі чутки

Четверта студійна платівка американської музичної діви Лани Дель Рей може надійти в продаж вже наступного місяця.

Буквально день тому, популярний радіоведучий Майк Адам написав у «Твіттері»: «Альбом Лани Дель Рей в наступному місяці ... ви готові?!». Причому жодних інших коментарів з боку Майка поки не надійшло.

Додамо, що подібна інформація про новий альбом Лани також промайнула в кількох ЗМІ, які, втім, важко назвати авторитетними.

Сама Лана про роботу над новим музичним матеріалом заявила рівно рік тому. Нагадамо, остання її платівка - «Honeymoon» - надійшла у продаж у вересні 2015 року. Робота підкорила вершину чарту Австралії, а також зайняла другі рядки в США і Великій Британії. Альбом отримав безліч позитивних відгуків від преси.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень