Новорічну ялинку почали встановлювати у центрі Рівного (ФОТО)

Біля торгового центру

Фото - Типове Рівне

До нового року більше ніж місяць, але біля ТЦ«Злата Плаза» вже сьогодні розпочали встановлювати 12-метрову штучну ялинку.

Як розповів Рівне Вечірнє директор ТЦ «Злата Плаза» Олександр Оверчук, офіційне відкриття новорічної локації відбудеться 8 грудня:

Активно збирати конструкцію вже розпочнемо з понеділка. У неділю, 8 грудня, в нас відбудеться святковий ярмарок. Запалювати ялинку буде Святий Миколай, плануємо для людей чимало активностей.

Торік новорічне дерево біля ТЦ«Злата Плаза» почали встановлювати пізніше, 4 грудня.

До слова, головну ялинку Рівного, яка буде окрасою центральної площі міста, встановлять ближче до Дня Святого Миколая. І цього року організатори обіцяють, що новорічне дерево буде прикрашене новою ілюмінацією і кульками.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень