

Закінчення війни й наступ прогнозують приблизно на один і той же час
У Міністерстві оборони Німеччини вважають, що у квітні 2023 року російські війська можуть розпочати новий масштабний наступ в Україні.
Разом з тим в Міністерстві оборони припустили, що навесні в Україні може закінчитися війна. Оскільки Збройні Сили України краще захищені від холоду, ніж росіяни, а тому можуть скористатися перевагою перед новим наступом росії.
До слова, раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що росія готує новий масштабний наступ у лютому 2023 року. Окупанти будуть знову намагатися взяти Київ.
Джерело: Zaxid.net з посиланням на Kreiszeitung
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується усіх, хто є клієнтом Приват Банку: повідомили про важливі зміни
Назвали рибу, яку категорично не можна їсти, хоча її продають в усіх супермаркетах
Як часто можна фарбувати волосся: про це треба знати всім жінкам
Додайте до ранкової кави одну популярну спецію — зможете влізти в старі джинси до літа
Під захистом Всесвіту: 4 знаки Зодіаку, яких буде супроводжувати удача весь 2025 рік
Українцям пропонують безплатний проїзд до Німеччини – лише у грудні (графік)
Шольц закликав путіна вивести війська з України
Вистачить на 1884 дні: Скільки ракет є в запасі рф (ІНФОГРАФІКА)
Ось чому кремль робить інтервали між атаками: Військовий експерт розкрив «людожерську» стратегію росіян
Зеленський ошелешив співвідношенням втрат рф та України на війні
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415