Новий ліцей на Рівненщині валиться на очах: чи сядуть школярі за парти 1 вересня? (ФОТО)

Батьки бояться пускати дітей на навчання

У селі Пісків, що на Рівненщині, у будівлі нового ліцею просів фундамент, стіни вкрилися тріщинами та обвалюються.

Заклад урочисто відкрили у 2017 році, перші ознаки руйнації закладу його працівники побачили майже одразу. Нині деякі щілини збільшилися настільки, що в них можна просунути руку.

Люди своїми силами намагаються усувати недоліки, але не все вдається.

Директорка ліцею каже, коли побачила як ліцей «розвалюється», одразу покликала підрядника будівництва.

Спершу робітники приїздили й усували дрібні недоліки. Проте останнім часом жодних робіт не проводилось. Щодо якості будівництва вже проведено кілька експертиз.

Слідство встановило, що чимало робіт зі зведення ліцею виконано неякісно, а деякі зроблені лише на папері. Кримінальне провадження вже скеровано до суду. За версією правоохоронців, підрядник розтратив майже 400 тисяч гривень на будівництві й виконав його неякісно.

Сьогодні стало відомо, що підрядник приступив до підсилення фундаменту. Загрози зриву навчального року у Піскові немає Про це  під час брифінгу повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін:

Була повінь велика в цьому році і тому є питання по деяких фундаментних блоках. Роботи по усуненню недоліків розпочаті відсьогодні, триває демонтаж частини перегородок, що мають тріщини.

 

З 23-го серпня будуть початі роботи з підсилення фундаментів і відновлять стіни та внутрішні опорядження. Навчальному процесу станом на сьогодні не загрожує нічого, – сказав перший заступник.

Також посадовець додав, що ремонт у кабінеті трудового навчання та коридорі мають провести так, щоб діти 1 вересня могли піти в школу. Після того, ОДА надалі контролюватиме підрядника, аби він повністю усунув недоліки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень